Állásajánlat

Az Egri Városfejlesztési Kft. Eger Megyei Jogú Város Önkormányzatának projektmenedzsment szervezete, tevékenységi köre az Integrált Településfejlesztési Stratégiában (ITS) szereplő városfejlesztési célok megvalósítása és a városfejlesztési akciók végrehajtása.

A társaság tevékenységeinek megvalósításához projektmenedzsert keres.

Feladatok:

  • a projektek tervezési és végrehajtási dokumentumainak folyamatos ellenőrzése, adott esetben módosítások elkészítése, egyeztetése a Kedvezményezettel, benyújtása a Közreműködő Szervezethez,

  • a projektek megvalósításához kapcsolódó projektvezetési, projekt adminisztrációs és elszámolási tevékenységek lebonyolítása,

  • a megvalósítás folyamatának menedzselése, a projekt szakmai és pénzügyi előre haladásának monitorozása, szükség esetén a változások menedzselése,

  • projekt beszámolási és jelentési kötelezettségek teljesítése, folyamatos mérföldkő monitoring tevékenység ellátása,

  • a megvalósítási szakaszban projektadminisztráció teljesítése, folyamatos koordinációs tevékenységek lebonyolítása,

  • személyes egyeztetések megszervezése a projektekben érintett szereplőkkel,

  • szakmai beszámolók és kifizetési kérelmek kidolgozása, beküldése, ezen dokumentumok nyomon követése,

  • a projektzáráshoz kapcsolódó szakmai, pénzügyi és adminisztrációs feladatok elvégzése,

  • kapcsolattartás a megbízóval, a felhasználóval és az illeszkedő szervezetekkel,

  • a közbeszerzési folyamatok szervezésének és a szerződések megkötésének elősegítése.

Elvárások:

  • releváns szakmai tapasztalat,

  • jó kommunikációs készség,

  • önálló munkavégzés képessége,

  • együttműködési képesség,

  • precíz munkavégzés, határidők betartása,

  • problémamegoldó képesség,

  • jó stressztűrő képesség,

  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.

Előnyt jelent:

  • 3 évnél hosszabb projektmenedzsment tapasztalat,

  • TOP program ismerete,

  • felsőfokú közgazdász vagy műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,

  • rugalmas munkaidő.

Pályázni 2021. november 30. napi határidővel, fizetési igény megjelölésével, részletes, fényképpel ellátott szakmai önéletrajz, továbbá a képzettségre és egyéb képesítésekre vonatkozó okiratok másolatának megküldésével lehet az evkft@evkft.hu címre. A tárgyban kérjük feltüntetni: „Projektmenedzser”.